Wygrana ze Spartą Draganowa

• autor: hubertcc, 2015-04-21 14:08

W II kolejce rundy wiosennej podejmujemy drużynę z Draganowej...

(więcej w rozwinięciu...)

W II kolejce rundy wiosennej podejmujemy na wyjeździe drużynę z Draganowej. Mecz na bardzo trudnym terenie ze względu na stadion oraz silne podmuchy wiatru. Pierwsza połowa to głównie pojedynki powietrzne, dużo walki i zaangażowania. Do przerwy wynik 0-0 mało szans wykreowanych przez jedną jak i drugą drużynę.

Druga połowa to na starcie dwie piękne interwencje Damiana Maziarza, który zachował czyste konto. Częste szarże pod bramką Draganowej przyniosły wreszcie bramkę dzięki akcji Grzegorza Lorenca i Daniela Wąchały którzy rozklepali obronę rywali i po pięknym strzale Lorenca prowadzimy 0:1. Druga bramka to efekt genialnego górnego podania Konrada Zimnego przy czym Daniell Wąchała lobuje bramkarza, lecz piłka trafia w poprzeczkę Daniel zachowuje zimną krew i jak rasowy napastnik wykorzystuje błąd stopera umieszczając piłkę głową w bramce rywali 0:2. Ostatnia bramka to sklejenie piłki przez Tomasza Wąchałę i pięknym strzałem niedającym szans bramkarzowi ustala wynik na 0:3.

Swoje szanse na zdobycie gola mieli Zimny, oraz Rogala lecz ich próby mijały bramkę rywali...

Sparta Draganowa - Rędzinianka Wojaszówka 0:3 (0:0)

Skład: Maziarz D. Cieśla J. Adamski G. Knap P. Węgrzyniak K. Twaróg M. Wąchała T. Rogala K. Zimny K. Wąchała D. Rec D.

Rezerwowi: Piękoś T. Lorenc G. Syrek G. Turczyn D. Obara M. Kozioł M. Urban M.