• autor: hubertcc, 2015-05-18 10:11

Rędzinianka Wojaszówka pokonała na wyjeździe Chlebną 0:3 (0:0)

Skład: Piękoś Tomasz Cieśla Jarosław, Knap Przemysław, Zimny Konrad, Rec Damian, Wąchała Tomasz, Rogala Kamil, Adamski Grzegorz, Kozioł Michał, Lorenc Grzegorz, Twaróg Maciej

Zmiany:

46' za Kozioła Michała wchodzi Wąchała Daniel

55' za Zimnego Konrada wchodzi Obara Marcin

80' za Rogale Kamila wchodzi Nawrocki Szymon

Więcej w rozwinięciu...

Wojaszówka pokonała w wyjazdowym spotkaniu Chlebną 0:3.

Bramki dla Wojaszówki strzelili w 47 minucie na 0:1 Lorenc Grzegorz, 0:2 Rogala Kamil minuta 66 i ostatnią bramkę na 0:3 w 73 minucie zdobyła Twaróg Maciej.

Spotkanie zdecydowanie przebiegało pod dyktando drużyny z Wojaszówki, która w pierwszej połowie miała kilka wyśmienitych sytuacji do zdobycia bramki, swoje okazje mieli Rogala K. który pięknym strzałem z okolicy 30m strzelił w poprzeczkę. Bramkarz z Wojaszówki nie miał zbyt wielu interwencji w pierwszej połowie jak i w całym meczu.

Druga połowa zaczęła się od zdobycia bramki zaraz w 47 minucie przez Loranca, który ostatnio w meczach zdobywa bramki dla swojego zespołu. Kilka minut później dochodzi do bardzo groźnego zderzenia głowami, w którym to zdarzeniu zostaje sfaulowany nasz zawodnik Konrad Zimny, który niestety zostaje zabrany do szpitala z rozwalonym łukiem brwiowym. Zawodnicy walczący o lecącą z góry piłkę w powietrzu zderzyli się głowami. Pragnę dodać, że Konrad wrócił do domu szybciej niż nasza drużyna z meczu, podejście lekarzy w Krośnieńskim szpitalu fatalne, żadnych badań nawet nie zrobili...

Kontuzjowanego Konrada zmienił Marcin Obara. Mimo wszystko naszym zawodnikom udaje się zdobyć jeszcze dwa gole, które zdobywają: 0:2 Rogala Kamil w 66 minucie i decydującą bramkę na 0:3 zdobywa Twaróg Maciej w 73 minucie.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy z wkład i wysiłek włożony w mecz.

Konradowi i Damianowi Michniewskiemu z Chlebnej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. :)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
7.  Wrzos Krempna 15 13 4 1 10 25-40 4 1 3 17-15 0 0 7 8-25 1 3 1 0 0 5-2
8.  LKS Łęki Strzyżowskie 15 13 4 1 10 25-50 3 1 3 13-21 1 0 7 12-29 1 0 0 0 1 2-5
9.  Sparta Draganowa 15 12 4 0 11 15-37 2 0 6 9-17 2 0 5 6-20
10.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 15 8 2 2 11 19-50 2 2 4 16-23 0 0 7 3-27